اخبار ویژه

گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه تروریستی شاهچراغ در ذوب آهن اصفهان

کد خبر : 18947
سه شنبه 10 آبان 1401 - 10:19
هوشیاری ، اتحاد و همدلی راه گذر از بحران ها

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم عملیات تروریستی داعش در مرقد مطهر حضرت احمد بن موسی کاظم(ع) در شیراز، دوشنبه ۹ آبان ماه در مسجد الزهرا(س) ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه صاحب الزمان(عج)استان اصفهان،مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مظلوم عملیات تروریستی داعش در مرقد مطهر حضرت احمد بن موسی کاظم(ع) در شیراز، دوشنبه ۹ آبان ماه در مسجد الزهرا(س) ذوب آهن اصفهان برگزار شد.
در این مراسم که توسط شورای فرهنگی و با حضور مهندس رخصتی مدیرعامل و جمعی از مدیران و کارکنان شرکت برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین طالب پور کارشناس مسایل سیاسی به تشریح اهداف دشمنان اسلام به ویژه داعشی ها، وهابی ها و منافقین در  اغتشاشات اخیر و حمله ناجوانمردانه به مردم در کوچه، خیابان و مراکز مذهبی و مقدس مانند مساجد و امامزاده ها پرداخت.
وی با اشاره به طرح های آمریکا در سال های اخیر علیه انقلاب اسلامی گفت:آن ها  چالش های روسیه و اکراین، چین و تایوان و چالش ایران را روی میز خود قرار داده و برای بحران آفرینی برنامه ریزی کردند. دشمنان معتقد بودند که چالش ایران برای آن ها از همه مهم تر است و در این راستا سعی کردند ایران را دچار اغتشاش کرده و برجام را به بن بست بکشند.
وی با بیان این که مرگ مهسا امینی در ادامه این توطئه ها بود، گفت: به فرموده مقام معظم رهبری، مرگ مهسا امینی و بحث حجاب بهانه است، هدف آن ها کل نظام است.
وی با بیان این که منافقین، داعش و کومله با پرونده های کثیف، مدعی حمایت از مردم و حقوق زن ها شده اند، تأکید کرد: توطئه اخیر نیز با برنامه ریزی دشمنان در زمان سفر رئیس جمهور به سازمان ملل متحد شروع شد و ادامه یافت تا کشور را از پیشرفت باز دارند. مردم ما از این حوادث باید درس بگیرند و بدانند دشمنان دنبال  ضربه زدن به نظام و ناامید کردن مردم هستند.
وی گفت: عملیات تروریستی داعش در مرقد مطهر حضرت احمد بن موسی(ع) در ادامه این توطئه ها بود البته آن ها در مقابل ملت ایران به جزء چنین اقدامات ذلیلانه و مذبوحانه کار دیگری نمی توانند انجام دهند.  
سخنران این مراسم گفت: دشمنان می خواهند کشور را تجزیه کنند. به همین دلیل بیشترین توطئه ها را در خوزستان، کردستان و زاهدان طراحی کرده اند البته رهبر معظم انقلاب اسلامی از قبل توطئه کلی و خطر شبکه مجازی را تذکر داده بودند. بنابراین همگان باید هوشیاری، مراقبت از فرزندان و حفظ اتحاد و همدلی را سرلوح کار خود قرار دهند تا دشمنان نتواند بحران آفرینی کنند.
شایان ذکر است؛ در این مراسم سوکواری، ضمن مرثیه سرایی برای اهل بیت علیهم السلام و شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای مظلوم عملیات تروریستی شاهچراغ شیراز، فیلمی نیز از این فاجعه، نمایش داده شد.

ارسال توسط : جواد کاظم زاده
بازدید
دیدگاه