اخبار ویژه

در روز گرامیداشت ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی انجام شد

کد خبر : 18684
چهارشنبه 26 مرداد 1401 - 16:28
موجود نیست

مراسم تجلیل از مقام شامخ شهدای مدافع حرم و دو شهید گمنام شرکت در روز گرامیداشت ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ۲۴ مردادماه در تالارآهن ذوب آهن اصفهان برگزار شد. در این مراسم که با حضور حجت السلام سالک نماینده اسبق ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران، سرهنگ شیری جانشین فرمانده سپاه ...

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه صاحب الزمان(عج)استان اصفهان،مراسم تجلیل از مقام شامخ شهدای مدافع حرم و دو شهید گمنام شرکت در روز گرامیداشت ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ۲۴ مردادماه در تالارآهن ذوب آهن اصفهان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور حجت السلام سالک نماینده اسبق ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران، سرهنگ شیری جانشین فرمانده سپاه لنجان، آیت ا... رهبر مسئول هماهنگی تبلیغات اسلامی شرکت، مهدی بهرامی معاون سرمایه های انسانی وتوسعه مدیریت، تعدادی از مدیران شرکت، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و جمعی از بسیجیان و کارکنان شرکت برگزار شد، شرکت کنندگان ابتدا با حضور در یادمان شهدای گمنام شرکت به مقام شامخ این عزیزان ادای احترام کردند.


معاون سرمایه های انسانی وتوسعه مدیریت در این مراسم گفت: ما وظیفه داریم از مجاهدت و جانفشانی شهدا و ایثارگران قدردانی نماییم.
حجت الاسلام سالک نیز در این مراسم گفت: با ارج نهادن و زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت و ایثار، توفیقات آن در تولید شرکت مشاهده خواهد شد.
وی افزود: صنعت ما با وجود نیروهای ایثارگر و جهادی و کار مهندسی می تواند موفق و سر بلند باشد.


حجت الاسلام سالک بیان داشت: امروز در ایران قدرت ابتکار عمل و مبارزه با استکبار جهانی با حمایت مردم به دست مقام معظم رهبری است.ما باید یاحسین بگوییم و با امام حسین (ع) حرکت کنیم که اهل بصیرت بشویم.


در پایان این مراسم از خانواده معزز شهدا از جمله سردار شیروانیان پدر بزرگوار شهید شیروانیان، خانم محمدی مادر گرامی شهید جواد محمدی وخانم رجبی همسر گرامی پویا ایزدی شهید مدافع حرم تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

ارسال توسط : جواد کاظم زاده
بازدید
دیدگاه