اخبار ویژه

تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام در ذوب آهن اصفهان

کد خبر : 19313
چهارشنبه 21 دی 1401 - 15:07

آئین‌های تشییع و وداع با پیکرهای مطهر ۱۰ شهید دفاع مقدس از شهدای گمنام تازه تفحص شده همراه با کاروان اهالی بهشت ۱۰ دی ماه در ترمینال آزادگان ذوب آهن اصفهان با حضور مسئولین و کارکنان شرکت برگزار شد .

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه صاحب الزمان(عج)استان اصفهان،آئین‌های تشییع و وداع با پیکرهای مطهر ۱۰ شهید دفاع مقدس از شهدای گمنام تازه تفحص شده همراه با کاروان اهالی بهشت ۱۰ دی ماه در ترمینال آزادگان ذوب آهن اصفهان با حضور مسئولین و کارکنان شرکت برگزار شد .
سرهنگ مهران مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت در این خصوص گفت : امروز شهرستان لنجان و ذوب آهن اصفهان متبرک است به کاروان اهالی بهشت که پیکر ده شهید گمنام در آن تشییع شد . همه ما مدیون شهدا و حماسه سازی این عزیزان هستیم . شهدا هم به زندگی علاقمند بودند ولی با بصیرت والای خود، تصمیم گرفتند جان خود را برای این مرز بوم و اسلام ایثار کنند .

وی افزود : شهدای دفاع مقدس در مسیر رسیدن به عدالت ، نهایت ایثار را به نمایش گذاشتند . ثمره خون آن اسطوره ها را امروز در تفکر ملت بصیر ایران خصوصاً جوانان شاهد هستیم که استوار و مقتدر پای خون شهدا و ولایت فقیه زمان خود ایستاده اند تا زمینه ظهور حضرت قائم (عج) مهیا شود.

ارسال توسط : جواد کاظم زاده
بازدید
دیدگاه