اخبار ویژه

افتتاح چهل و چهارمین منزل جهادی ویژه محرومین

کد خبر : 20210
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402 - 16:48
گروه جهادی شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان
گروه جهادی شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان چهل و چهارمین منزل جهادی ساخته شده شان را تحویل خانواده ی نیازمند دادند.

در آیین افتتاح چهل و چهارمین واحد مسکونی توسط گروه جهادی ذوب آهن اصفهان عنوان شد: تاکید و حمایت مدیریت ذوب آهن اصفهان از توسعه فعالیت های جهادی  

در آیین افتتاح چهل و چهارمین واحد مسکونی توسط گروه جهادی ذوب آهن اصفهان عنوان شد:

تاکید و حمایت مدیریت ذوب آهن اصفهان از توسعه فعالیت های جهادی

 در ادامه و استمرار فعالیت های جهادی جهت نیازمندان، چهل و چهارمین واحد مسکونی گروه جهادی ذوب آهن اصفهان ، با حضور مهدی کوهی مدیرعامل این شرکت چهارشنبه ۲۰ اردیبشهت ماه در شهر سده لنجان افتتاح شد .
در این آیین که ، سرهنگ حسین خدامیان فرمانده سپاه ناحیه لنجان، سرهنگ عطایی فرمانده بسیج کارگری استان، احمد یوسفی رئیس کمیته امداد شهرستان لنجان و جمعی مسئولین و جهادگران ذوب آهن اصفهان حضور  داشتند،  مهندس کوهی با اشاره به سیرت و اعتقاد حضرت امام خمینی(ره) برای خدمت به مستضعفین گفت: مبنای انقلاب ما که توسط حضرت امام  (ره) تبیین شد ، حمایت از محرومین است و نحوه زندگی و ساده زیستی مقام معظم رهبری که همواره پشتیبان اصلی اقشار آسیب پذیر است و این سیره ارزشمند، پیامی به همه ماست که هر آنچه می توانیم باید برای خدمت به محرومین انجام دهیم .
وی افزود: بازسازی و ساخت ۴۴ واحد مسکونی، بازسازی ۳۵ مدرسه و ۳ باب منزل جدید که توسط گروه جهادی ذوب آهن اصفهان در حال ساخت است ، بیانگر بخشی از کارنامه موفق این گروه جهادی است که باروحیه بسیجی انجام می شود . وی با بیان اینکه بهتر است ، هر یک از پروژه های جهادی ذوب آهن به نام یک شهید این مجتمع عظیم صنعتی مزین و آغاز شود ، اظهار داشت : منزل مسکونی که امروز به خانواده‌ای گرانقدر از بازنشستگان ذوب آهن و بومی منطقه واگذار شد، کاری بسیار ارزشمند است و حمایت از این گونه فعالیت های جهادی با جدیت دنبال می شود.
مدیرعامل ذوب آهن اظهار داشت : روحیه بسیجی و جهادی در هر فعالیتی که جاری باشد، قطعاً عامل موفقیت و سرعت در کار است و در انجام پروژه های ذوب آهن و فعالیت های تولیدی نیز شاهد ثمرات این روحیه جهادی هستیم . کوهی افزود: خدمت به محرومین و مستضعفین سرلوحه کار ما در ذوب آهن اصفهان است و این فعالیت ها باید در راستای جهاد تبیین به خوبی اطلاع رسانی شود .
سرهنگ حسین خدامیان فرمانده سپاه ناحیه لنجان نیز گفت : ساخت و بازسازی ۴۴ خانه توسط گروه‌های جهادی ذوب آهن اصفهان ، بسیار ارزشمند است و جای آن دارد که در سطح ملی نیز به آن پرداخته شود . وی افزود : حضور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این آیین نشان دهنده جایگاه شایسته فعالیت های جهادی در این مجتمع عظیم صنعتی و باعث دلگرمی گروه‌های جهادی است .
سرهنگ عطایی فرمانده بسیج کارگری استان نیز گفت : گروه جهادی شهرستان لنجان و گروه جهادی ذوب آهن اصفهان ، فعال ترین گروه‌های جهادی استان هستند که عملکرد آن‌ها می‌تواند الگویی در سطح کشور باشد . وی ضمن قدردانی از مسئولین ذوب آهن اصفهان که بیشترین حمایت را در بین سازمان ها از فعالیت های جهادی انجام می دهند، افزود : ذوب آهن سرآمد فعالیت های جهادی است و این فعالیت ها که در راستای محرومیت زدایی انجام می شود مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار دارد .
مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان نیز با بیان اینکه فعالیت های جهادی این شرکت در استان سرآمد است، گفت: این فعالیت ها حاصل کار گروهی است که گروه جهادی بسیج ، خیریه والفجر کارکنان و تلاشگران شرکت حول محور بسیج در آن حضور دارند و بدون این روحیه گروهی و جهادی نمی توان نتایج خوبی گرفت .
سرهنگ علی رضا فرهمند فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نیز گفت : ساخت این منزل مسکونی از شهریور ماه سال گذشته توسط گروه جهادی ذوب آهن با همراهی خیریه والفجر آغاز شد که با انجام ۲۰۱۰ نفر ساعت کار توسط همکاران بسیجی ذوب آهنی ، تا اسفند ماه به طول انجامید . وی ضمن قدردانی از حمایت مسئولین ذوب آهن از فعالیت های جهادی افزود : خیرین ذوب آهنی ، برخی لوازم خانگی نیز به این خانواده اهدا کردند .
همچنین مهدی دانشمند مدیرعامل موسسه خیریه والفجر کارکنان ذوب‌آهن اصفهان  گفت : خانواده‌ای که امروز می‌تواند در این خانه ساکن شود ، از سال ۱۳۷۰ تحت پوشش خیریه قرار دارد و متأسفانه خانه آن‌ها براثر بارندگی تخریب شد و چیزی جز چند دیوار مخروبه از آن باقی نمانده بود که باهمت گروه‌های جهادی ساخته شد.

@ESFKargari

ارسال توسط : خبرنگار اصفهان
بازدید
دیدگاه