گزارش/گفتگو

بسیج فقط هدف را شناسایی نمی کند، بلکه روی هدف تمرکز می کند. دشمن باشد از میان می برد، دوست باشد همراهیش می کند. بسیج برای از میان برداشتن داعش تمام تلاش و توان خود را به کار گرفت و موفق شد. نابودی داعش یکی از بزرگترین اتفاقات چند سال اخیر است که نقش بسیج در آن محوری بود.

گفتگو با بسیجی نمونه اصفهان/بسیج؛ رود همیشه جاری/ بسیجی همواره گوش به فرمان ولایت است

«بسیج» یکی از قطب های قدرتمند جمهوری اسلامی ایران است که نوظهور هم نیست. همه مردم، همه دنیا، با نام او آشنا هستند. صدای قدم هایش شانه های دشمن را به لرزه می اندازد. قدیمی ترها که جوانی خود را به پای انقلاب ریخته اند با او مانوس ترند.

و اکنون بسیج قد کشیده است. بسیج تنها یک اسم نهفته در ذهن ها نیست، یک موج فکری آگاهانه است که در گوشه و کنار دنیا زمزمه هایی از آن شنیده می شود. گام به گام با ولایت همراه است و تا زمانی که این خاک باقی است، برای آرامش، آزادی و استقلال این مرز و بوم بسیج هم می ماند.

به بهانه و مناسبت این ایام با افسانه حسین گلی دانشجوی نمونه بسیجی، گفتگو می کنیم. او دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد حسابداری است. از دوران دبیرستان وارد بسیج دانش آموزی شده و فعالیت های خود را شروع کرده است و اکنون به عنوان یک بسیجی نمونه، در بسیج دانشجویی و همچنین بسیج محله مشغول فعالیت است.

اضافه کردن دیدگاه جدید