05 ارديبهشت 1398 - 04:08
بسیج کارگری فلاورجان
جشن بزرگ هفته بسیج کارگری
به گزارش بسیج کارگری استان اصفهان جشن بزرگ هفته بسیج کارگری در شهرستان فلاورجان با حضور فرماندار؛امام جمعه مسولین نظامی و انتظامی وآحاد قشرعظیم کارگران شهرستان در سالن مصلی برگزار گردید.این جشن با خیر مقدم گویی فرمانده بسیج کارگری شهرستان آغاز و در ادامه گروه سرود صابرین اجرای زیبای برنامه خود ویژه کارگران را داشتند همچنین در این برنامه که خانواده سردار شهید محمد کاظم زاده شهید شاخص کارگری حضور داشتند وصیتنامه این شهید توسط برادر شهید ایراد گردید. در ادامه امام جمعه بخش قهدریجان ضمن بیان نمودن ارزش و مقام کار و کارگر تحلیلی پیرامون صحبت های مقام معظم رهبری پیرامون جایگاه کارگران بیان نمودند.در پایان از تعدادی از کارگران نمونه شهرستان توسط مسئولین تجلیل به عمل آورده شد.از دیگر زیبایی های این جشن می توان به صرف صبحانه مسئولین و کارگران در کنار یکدیگر اشاره نمود.
08 اسفند 1397 - 07:56
در همایش پیشگامان انقلاب و صنعت ذوب آهن اصفهان عنوان شد:
13 بهمن 1397 - 10:16
درقالب حمایت ازتولید داخلی انجام گرفت
مسئول سازمان بسیج کارگری استان اصفهان از شرکت چینی زرین اصفهان بازدید نمودند.
01 بهمن 1397 - 08:10
هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگری استان اصفهان
حمایت ازجامعه کارگری الویت اصلی هیئت اندیشه ورزبسیج کارگری استان اصفهان
10 دى 1397 - 10:37
گرامیداشت روز بصیرت
کارگران بسیجی شهرستان فلاورجان دوشا دوش مردم با حضور گسترده خود در مراسم گرامیداشت 9 دیماه مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.در این مراسم که هم زمان با تشیع پیکر شهید مدافع امنیت شهید حمید رضا اسدی در مصلی نماز جمعه فلاورجان برگزار گردید تعداد زیادی از کارگران شرکت های شهرستان حضور چشمگیری داشتند.
05 دى 1397 - 08:37
در قالب طرح ایران یار انجام شد
در راستای طرح ایران یار تعدادی از شورای حوزه اداری و مدیران مدارس سجزی جهت بازدید از کارخانه اسپرال اعزام شدندو در این بازدید مراحل تولید بازدید شد....
05 دى 1397 - 08:24
طرح ایران یار
در این بازدید دانش آموزان ضمن بازدید از خط تولید این شرکت با مراحل تولید آن آشنا شدند.
27 آبان 1397 - 12:53
مسئول بسیج کارگری اصفهان:
مهرابی گفت: متأسفانه در بخشی از واگذاری واحدهای صنعتی، افراد سودجویی به میدان آمده و پس از اینکه صاحب یک کارخانه شده و نهایت استفاده را از آن می برند، بدون توجه به کارگران، کارخانه را تعطیل می کنند.

صفحات